هلدینگ دانش بنیان آریانا

Ariana at start

آریانا در ابتدای کار

هلدینگ دانش بنیان آریانا بازرگانی سیستم صبا درسال  1388 با ادغام چند شرکت و جذب نیروهای متخصص و توانمند  در زمینه بازرگانی، صادرات و واردات و سخت‌افزار با شماره ثبت 38104 تاسیس و با اخذ مجوز به شماره 0411016495 ازاتحادیه خدمات رایانه و ماشین‌های اداری شروع به فعالیت نمود . در سال 1395 با جذب نیروهای متخصص و انجام موفق چند پروژه  در زمینه طراحی ، نظارت و پیاده سازی سیستم‌های  نرم افزاری توانست مجوز فعالیت در کلیه زمینه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات را از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با شماره 51010515  اخذ نماید.  در ادامه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توانست رتبه دانش بنیان  را برای خود اخذ نموده و بعد از آن توانست با اتکا به نیروهای متخصص همزمان سه مجوز شتابدهنده ، مرکز مشاوره خدمات کار آفرینی و فضای کار اشتراکی را اخذ نماید.

Ariana vision

چشم انداز آریانا

فعالیت در تمامی زمینه‌های مرتبط با صنعت فناوری اطلاعات از قبیل انتخاب و عرضه محصولات سخت افزاری و نرم افزاری، ارائه راه حل‌های جامع، توسعه و ایجاد سیستم‌های کاربردی، آموزش، طراحی و ارائه راه کار در زمینه ارتباطات داده و خدمات اطلاع رسانی، فراهم آوردن امکانات دستیابی به شبکه‌ها و بانکهای اطلاعاتی جهانی و …

به کارگیری توان و تخصص فنی موجود در شرکت‌های فعال در این صنعت از طریق جلب همکاری آنها به عنوان شخص ثالث

Ariana Products

محصولات آریانا

ما در این سال ها خدمات و محصولات زیادی تولید کرده‌ایم که در زیر برخی از آن‌ها را برای شما لیست کرده ایم

Ariana CEO

از زبان مدیریت

سرزمین ما ایران مملو از جوانانی است با استعداد، کوشا و خوش فکر که هر یک گنجی گرانبها هستند، ما یقین داریم که با کشف و هدایت این استعدادها در جهت تولید و اشتغال‌زایی، کشور عزیزمان ،ایران، می‌تواند به جایگاه واقعی خود در زمینه اقتصادی در عرصه بین الملل برسد . هلدینگ دانش بنیان آریانا رسالت خود را اینگونه تعریف کرده که با بهره از ظرفیت دانش نیروهای انسانی متخصص خود خدماتی نو در حوزه‌های تولید و توسعه و پشتیبانی نرم افزارهای تخصصی، دیجیتال مارکتینگ، مشاوره‌های تخصصی توسعه کسب‌وکارها، تهیه و تأمین سخت افزارهای مورد نیاز و شتابدهی به طرح‌های نو و استارتاپی، ویژه کسب‌وکارها ارائه نماید تا ضمن ایمن‌سازی و توسعه کسب‌و‌کارهای موجود زیربنای شکل‌گیری کسب و کارهای فناور و دانش بنیان را نیز فراهم سازد .

Ariana family

خانواده آریانا

ما در هلدینگ دانش بنیان آریانا تمام  مراحل از  شکل‌گیری تا توسعه یک کسب و کار نوپا یا استارتاپ را به صورت کاملا تخصصی و‌ گام به گام انجام می‌دهیم ، خدمات ما برای آن دسته از کسب و‌ کارهای سنتی که آرزوی  همسویی با تغییرات تکنولوژی و قرار گرفتن در جمع کسب کارهای مدرن را دارند ، موجب ایمن و توانمندسازی آنها در مواجهه با رقبای خود و کسب سهم بیشتر از بازار می‌شود، هدف نهایی ما در هلدینگ آریانا پیشرفت و توسعه کسب و کار هاست.

هلدینگ دانش بنیان آریانا

خانواده آریانا متشکل از همه پرسنل شرکت های زیرشاخه و نیروهای شرکت مادر هستند. ما همه با هم و در کنار هم یک خانواده هستیم وهمه نقش تاثیر گذار خودشون رو در این خانواده ایفا میکنند

احمد اکبرزاده
احمد اکبرزاده
رضا صمدی
رضا صمدی
مریم نجم آبادی
مریم نجم آبادی
علیرضا بازرگان
علیرضا بازرگان
علیرضا ناصح
علیرضا ناصح

تصویر تیم هلدینگ دانش بنیان آریانا

Ariana Certifications

افتخارات آریانا

هلدینگ دانش بنیان آریانا با سابقه درخشان در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تا به امروز توانسته است با تولید نرم افزار و خدمات مختلف به کسب و کارهای نوپا و کارآفرینان مشتریان خود را داشته و رضایت آنها را جلب کند.
ارزش نهادن به مشتری جزء اهداف جدانشدنی هلدینگ آریانا می باشد، ما معتقدیم که ارائه خدمت به مشتریان پایان کار نیست و پشتیبانی بعد از آن، از خود خدمت اهمیت بیشتری دارد.
در زیر بخشی از افتخارات هلدینگ دانش بنیان آریانا لیست شده است.

هلدینگ دانش بنیان آریانا